הפיה 1
אמונות טפלות ואוכל 4

שקדים

ישיבה ממושכת על עץ שקד גורמת להצלחה בלימודים ובעסקים על פי תורת המיסטיקה. שקד טרי נחשב לפרי התשוקה ומגביר את היצר המיני, ואם תשימו אותו בכיס אולי תזכו בלוטו.
העיראקים והפרסים מאמינים שאם תתנו ליולדת שקדים בתוספת בירה שחורה, תהיה לה לידה קלה ביותר ושפע של חלב לתינוק.


תמר

על פי תורת הקבלה התמר נחשב כפרי מגביר פריון, מטהר ומגביר את החוזק הפיזי והנפשי של האוכל אותו. על פי עדות המזרח, התמר מסמל שפע ובריאות למחזיק אותו בבית או בכיס.


תפוח אדמה

קליפות תפוחי אדמה המפוזרות על המצח כאשר יש כאב ראש, יפיגו אותם במהרה. כך לפחות על פי הסבתא. חצאי תפוחי אדמה בפתח הדלת ירחיקו מחלות מהבית על פי כמה אמונות.


תפוח עץ

אין כמו תפוח העץ כדי לעורר אהבה או שנאה. תפוחים טריים מסמלים בריאות, תפוחים מיובשים מביאים אהבה, ואם תחצו תפוח בסכין חד ותשאירו את הסכין בתוכו, סביר להניח שתאבדו אהוב יקר על פי אחת האמונות.

פטרוזיליה

במזרח התיכון רווחת האמונה שאכילת פטרוזיליה מגינה עלינו מפני נזלת. ואם כבר הצטננתם, הרתיחו את עלי הפטרוזיליה ושתו. זו סגולה לרפואה מהירה מהצינון.במזרח התיכון רווחת האמונה שאכילת פטרוזיליה מגינה עלינו מפני נזלת. ואם כבר הצטננתם, הרתיחו את עלי הפטרוזיליה ושתו. זו סגולה לרפואה מהירה מהצינון.


קינמון

ע ל פי תורת המיסטיקה, הקינמון טוב למזל ולהגנה ומגביר את הכוח הנפשי והפיזי. ע ל פי תורת המיסטיקה, הקינמון טוב למזל ולהגנה ומגביר את הכוח הנפשי והפיזי.


רוזמרין

הנוצרים מייחסים לצמח הרוזמרין תכונות טיהור וקדושה. גם אצל היהודים הרוזמרין נחשב כצמח מטהר, ושריפתו בתוך קערית עוזרת נגד עין הרע ומגרשת רוחות ושדים. הנוצרים.


מקור: מגזין דרך האוכלהוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

שונט (63)
ykhkv (64)
אם את/ה מאמין באמונות טפלות?
לקישורים נוספים...
שם הקובץ
לרשימת הקבצים המלאה...